Kūrybinių darbų paroda „SALVE, VILNIUS‘ DCC“

Kūrybinių darbų paroda „SALVE, VILNIUS‘ DCC“

Vilniaus miesto vaikų ir jaunimo klubų kūrybinių darbų paroda „SALVE, VILNIUS‘ DCC“ sudomino ir mus. Projekto organizatorius – Vilniaus vaikų ir jaunimo klubas „Kregždutė“. Projekto tikslas – tęsti Vilniaus kultūros kelią, paminėti Vilniaus miesto 700 metų jubiliejaus progą. Projekto uždaviniai – skatinti pažinti ir domėtis Vilniaus miestu, jo istorija, simboliais ir jų reikšme,  taip pat skatinti Vilniaus miesto vaikų ir jaunimo klubų bendradarbiavimą. Įžanginė kūrybinė darbų paroda vyks Vasario 15 d. adresu Rinktinės g. 2 ,Vilnius. Paroda gali būti nuolatos pildoma.

Mūsų klubo ugdytiniai sukūrė Vilniui štai šiuos  puikius simbolius. Tai tik pradžia, tikimės ir daugiau vaikų susidomės šiuo projektu ir išlaisvins savo kūrybiškumą.

Projekto dalyviai:

Dailės studija „Spalvų gama” –  Martyna 10 m., Urtė R. 10 m., Amelija 9 m.,Oskaras 7 m, Eva  6 m., Sofija V. 10 m., Patricija M. 10 m., Sofija Š. 10 m., Adelė 10 m., Elzė N. 10 m., Vesta 10 m., Gabrielius  9 m., Aigustė 10 m., Lėja 9 m., Urtė M. 8 m., mokytoja A. Kačinskaitė.

Studija Teptukas – Gaja Š. 10 m., Aneta S. 8 m., Maya. 7 m. ir Nija A. 4 m., mokytoja V. Gailiūnienė.

Keramikos ir  floristikos studija –   Juna K. 12 m., Rasa Č. 13 m., ir Kotryna D.10 m., mokytoja A. Lukšėnienė.