WAVE ON WAVE – 2023

Dalyvaujame Tarptautiniame vaikų kūrybinių darbų konkurse „WAVE ON WAVE – 2023“. Konkurso tikslas – skatinti mokinius mąstyti apie žirgo reikšmę tautų istorijoje, nacionalinės (tautinės) savasties supratimą, puoselėti mokinių kūrybinius ir meninius gebėjimus. Konkurso temos “Žirgas tautų istorijoje“, „Žirgas mitologijoje“, „Žirgas tautosakoje, folklore, tautodailėje“, Žirgas žemdirbystėje, kareivystėje, sporte, laisvalaikyje. Konkurso uždaviniai – ugdyti mokinių kūrybinius, tarpusavio bendradarbiavimo įgūdžius ir skatinti mokinių saviraišką ir kūrybiškumą. Mūsų klubo vaikai aktyviai dalyvavo šiame konkurse ir į tarptautinį konkursą buvo atrinkti štai šie 10 vaikų darbų:

Rankdarbių studija – Ervinas P., 10 m. mokytoja J. Sinkevičienė.

Studija Teptukas – Agota L., 11 m., Aistė Š., 11 m. Gaja Š., 10 m., Karina S., 11 m., Greta J.13 m. Gerda J., 8 m. ir  Luka K., 11 m., mokytoja Vaida Gailiūnienė.

Keramikos ir floristikos studija – Armand T., 13 m., Rasa Č., 13 m., mokytoja A. Lukšėnienė.