Vilniaus vaikų ir jaunimo klubas

„VILNIUS – mano širdyje“

Renginys, skirtas Vilniaus 700 metų jubiliejui „VILNIUS - mano širdyje“

Sausio 23 d. klube vyko renginys, ypatinga šventė visai Lietuvai, neišskiriant ir pačių mažiausiųjų mūsų klubo ugdytinių. Pop dainavimo studijos „Decima“ ugdytiniai ir tėveliai dainavo dainas, skirtas mūsų miestui – Vilniui. Darniai susiliejo vaikų ir tėvelių balsai atliekant Miko Vaitkevičiaus „Vilniaus stogai“ ir Gyčio Paškevičiaus „Mano kraštas“. Taip pat dalyviai galėjo pasidžiaugti gimnastikos studijos ugdytinių pasirodymu. Aktyviai dalyvaudami viktorinoje „Ką žinai apie savo šalį – Lietuvą?“ ir maži, ir dideli nustebino puikiomis žiniomis apie savo kraštą, jo atsiradimo istoriją, gimtąjį Vilnių. Vaikai paliko atminimo lentoje jubiliejinius linkėjimus sostinei.