Vilniaus vaikų ir jaunimo klubas

Per pasaulį su lietuvišku eilėraščiu

Per pasaulį su lietuvišku eilėraščiu

Tarptautiniame 1-4 klasių mokinių piešinių ir dailyraščio konkurse „Per pasaulį su lietuvišku eilėraščiu“ dalyvauja ir mūsų klubo mokiniai. Konkurso tikslas skatinti aiškiai, raiškiai skaityti lietuvišką poeziją, ugdyti taisyklingo, aiškaus ir estetiško rašymo įgūdžius, turtinti kalbą, kūrybiškumą ir saviraišką. Konkurso uždaviniai – mokiniai skaito lietuvių poetų eilėraščius, išsirenka labiausiai patikusį ir nurašo dailyraščiu 2-3 posmus. Tuomet tą eilėraštį iliustruoja. Konkurso darbų paroda bus eksponuojama Vilniaus Simono Daukanto progimnazijoje nuo 2023 m. vasario 28 d. iki 2023 m. kovo 31 d.
Vaikų darbai:
Rankdarbių studija- Gabrielė, 10 m. mokytoja J. Sinkevičienė.
Studija Teptukas – Sofija, 7 m. ir Urtė, 8 m., mokytoja Vaida Gailiūnienė.
Keramikos ir floristikos studija – Silvija, 11 m., Adelė, 11 m. ir Giedrė, 11 m., mokytoja A.Lukšėnienė.
Dailės studija „Spalvų gama” – Martyna 10 m., Urtė 8 m., mokytoja Aida Kačinskaitė