Mokytojai

Martyna Ačiūtė
Martyna Ačiūtė

Sakoma, kad sveikame kūne gyvuoja ir sveika siela, tad vesdama gimnastikos užsiėmimus esu užsibrėžus tikslą ugdyti ir puoselėti aktyvios gyvensenos modelį, raginu mokinius mėgautis darbo procesu bei tikėti savimi, nepamiršti, jog įdėjus darbo ir entuziazmo galima pasiekti visko.

Marius Bieliauskas

Šachmatai – sportas, mokslas, menas. Nepriklausomai nuo amžiaus kiekvienas čia gali čia atrasti save. Šachmatai padeda lavinti mąstymą, susikaupimą gerina koncentraciją ir net padeda rasti naujų draugų, bei tiesiog gerai praleisti laiką.

Dinara Fazilova Malinauskė
Dinara Fazilova Malinauskė

Gatvės šokio  – užsiėmimai, kuriuose pajausite gatvės šokio laisvę! Hip hop lavins jūsų koordinaciją, house stilius gerins ištvermę, o dancehall ritmais ugdysite pasitikėjimą savimi. Čia taip pat susipažinsite su šių stilių istorija, pamilsite gatvės šokio kultūrą ir svarbiausia – išmoksite judėti be griežtų ribų ir „galima – negalima“ taisyklių!

Vaida Gailiūnienė

Kviečiu į nuostabią dailės ir meno laboratoriją, kurioje verda spalvotas ar išgalvotas gyvenimas. Kur spalvos ir mintys liejasi laisvai, kur meno tiltai jungia ir didelius ir mažus.

Aida Kačinskaitė
Aida Kačinskaitė

Kiekvienas vaikas iš prigimties yra kūrybiškas, unikalus. Mes visi galime tapti kūrėjais, kuriančiais savo pačių gyvenimą.

Alina Lukšėnienė
Alina Lukšėnienė

Mano tikslas yra sukurti tokią aplinką, kurioje kiekvienas vaikas jaustųsi saugus, reikšmingas, mylimas, išgirstas, paskatintas, įvertintas ir augti smalsiu, aktyviu, doru žmogumi.

Rasa Petkevičienė

Stalo teniso būrelio vadovė Rasa padės ne tik tobulinti stalo teniso įgūdžius, bet ir supažindins vaikus bei jaunuolius su šios sporto šakos istorija. Užsiėmimų metu bus mokomasi judėti prie stalo, vystyti reakciją bei pusiausvyrą.

Viktorija Petrokaitė
Viktorija Petrokaitė

Pamokų metu mokytoja neleis liūdėti, mat yra paruošusi galybę smagių, kūrybinių užduočių.

Zita Miknevičiūtė
Zita Miknevičiūtė

Stengiuosi, kad kiekvienos pamokos metu vaikai ne tik išmoktų kažko naujo, bet ir smagiai praleistų laiką, mėgaudamiesi muzika.

Jūratė Sinkevičienė
Jūratė Sinkevičienė

Tikiu, kad mokinių kūrybiškumo ugdymas yra labai svarbus, nes ši savybė yra reikalinga įvairiose gyvenimo srityse, todėl vienas iš mano pagrindinių tikslų – ugdyti laisvą ir kūrybišką asmenybę.

Šarūnas Šimelionis
Šarūnas Šimelionis

Ilgametę patirtį sukaupęs bei pripažinimą pelnęs gitaristas, kompozitorius. Muziką kaip dvasios terapiją įvardijantis menininkas nebeįsivaizduoja savo kasdienybės be akordų skambesio pripildytos ir pačiomis nuoširdžiausiomis melodijomis užlietos tylos. Juk „Muzika nuplauna nuo sielos kasdienio gyvenimo dulkes“ (P.Hoegas).

Denis Vrublevskij
Anglų kalbos studijos yra skirtos tau, jeigu tu:
  1. trokšti bendrauti su žmonėmis iš užsienio;
  2. nori žaisti žaidimus, bet nesupranti, ką ten rašo;
  3. mėgsti dainuoti kitomis kalbomis;
  4. norėtum išbandyti angliškus kortų/stalo žaidimus;
  5. neįsivaizduoji gyvenimo be skaitymo;
  6. daug kartų bandei kalbėti angliškai, bet nesigaudavo.
Netiki, kad tai įmanoma? Išbandyk ir patirsi neįtikėtiną jausmą…
Helena Žukovska
Helena Žukovska

Kiekviena išmokta kalba – tai ir nauja pažintis su tos šalies kultūra, nauji kultūriniai ir tarpusavio kontaktai įvairiose gyvenimo srityse. Todėl siūlau KELIONĘ Į LIETUVIŲ KALBOS ŠALĮ.