Vilniaus vaikų ir jaunimo klubas

Virtuali kūrybinių darbų paroda „Žemėlapiai“

Virtuali kūrybinių darbų paroda „Žemėlapiai“

Vilniaus miesto vaikų ir jaunimo klubo virtuali kūrybinių darbų paroda „Žemėlapiai“ tai atranka į Tarptautinį B. Petchenik vaikų žemėlapių konkursą „Mano ateities pasaulis” vyko klube iki kovo 10 dienos. Darbai sugrupuojami pagal amžiaus grupes ir siunčiami į Lietuvos kartografų draugiją, kur kovo – balandžio  mėn. vyksta darbų atranka ir išrenkami 5–6 kūriniai siuntimui į Tarptautinį konkursą. Vykdomi konkurso darbų parodos organizavimo darbai, vykdoma konkurso rėmėjų paieška. Gegužės mėn. pabaigoje – birželio mėn. pradžioje – atidaroma darbų paroda ir teikiami nacionaliniai apdovanojimai. Parodoje eksponuojama iki 150 geriausių konkurso darbų.

 

Mūsų klubo ugdytiniai sukūrė puikių žemėlapių, tad pasigrožėkime. Štai šių vaikučių net 16 darbų iš klubo atrinkta ir išsiųsti į Tarptautinį konkursą:

 

Rankdarbių studija– Ervinas, 15 m. mokytoja J. Sinkevičienė.

Studija Teptukas – Emilė 5 m., Samanta 11 m.,  Urtė, 8 m., Luka, 11 m, Luknė, 12 m. Greta, 13 m., Gaja 10 m., Adėlė 9 m. mokytoja Vaida Gailiūnienė.

Keramikos ir floristikos studija – Deimantė, 13 m., Kotryna, 10 m., Silvija, 11 m., Saulė, 9 m., Giedrė, 11 m., Gintarė, 13 m., Armand, 13 m.  mokytoja A.Lukšėnienė.