Vilniaus vaikų ir jaunimo klubas

Piešinių konkursas „PASAULIS, KURIAME MAISTO UŽTENKA VISIEMS“

Konkursas skirtas paminėti Pasaulinę maisto dieną. Konkurso tikslas – skatinti vaikus domėtis ekologijos, tvarumo, sveikos ir kokybiškos mitybos tema, kūrybinėmis ir meninėmis priemonėmis – piešiniu parteikti pasaulį, kuriame visiems užtenka maisto, visi žmonės gali gauti maisto, nėra bado, maisto švaistymo problemų. Skatinti vaikus atkreipti dėmesį į bado, maisto švaistymo problemą, tvarumą. Dalyviai kviečiami išreikšti savo nuomonę piešiniu, plakatu, kaip įsivaizduoja pasaulį, kuriame visi žmonės turi galimybę gauti sveiko ir kokybiško maisto.

Konkursas vyksta nuo rugsėjo – spalio  mėnesiais. Čia mūsų klubo vaikų darbai, pasigrožėkime.

 

Keramikos floristikos studijos vaikai:

  1. Luknė Kralikevičiūtė 5 m.
  2. Simona Daubaraitė 8 m.
  3. Izabelė Antanavičiūtė 9 m.
  4. Kotryna Daubaraitė 10 m.

 

Rankdarbių studijos vaikai:

  1. Ariana Elizabėta Karhu 7 m.
  2. Martyna Latvėnaitė 10 m.