Kūrybinių darbų paroda-konkursas „Miško dvasia“

Šiaulių menų mokyklos organizuojama tarptautinė mokinių kūrybinių darbų paroda-konkursas „Miško dvasia“ sudomino ir mūsų klubo vadovus ir vaikus. Parodos tikslas – skatinti jaunąją kartą stebėti mus supantį pasaulį, gamtą, susipažinti su mitologija, simbolika ir drąsiai svajoti, fantazuoti ir tai išreikšti piešiniuose. Vadovai skatinami pasidalinti patirtimi ir idėjomis, sudominti mokinių vaizduotę, kūrybiškumą vaizduojant mišką, tapusį mitų, pasakojimų, legendų dalimi. Svarbiausi uždaviniai – sudaryti pozityvias sąlygas lavėti vaikų ir jaunimo gebėjimams stebėti gamtą, integruoti turimus žinojimus ir mokėjimus į kūrybinę veiklą, puoselėti mokinių kūrybiškumą ir saviraišką, skatinti vaikus ir jaunimą mąstyti vaizdiniais, perteikti jausmus ir kurti meną, ugdyti estetinį suvokimą, siekti meninių vertybių sklaidos visuomenėje.
Pasigrožėkime vaikų darbais:
Rankdarbių studija – Marija L., 11 m., Emilė B., 9 m., Milda B., 12 m., Dovilė J., 11 m. ir Martyna L., 11 m., mokytoja J. Sinkevičienė.
Studija Teptukas – Luka K., 11 m. ir Agota L., 11 m., mokytoja Vaida Gailiūnienė.
Keramikos ir floristikos studija – Žygimantas Z., 11 m, Juna K.,12 m., Deimantė L.,13 m., Adelė S.,10 m., Giedrė K., 11 m. ir Armand T., 13 m. mokytoja A.Lukšėnienė.
Dailės studija „Spalvų gama” – Urtė R., 11 m., Viktorija S., 11 m. Aigustė P., 10 m., Lėja V., 9 m. ir Patricija M., 10 m., mokytoja Aida Kačinskaitė.