Kūrybinės dirbtuvės

„Manau, kad labai svarbu padėti vaikui pažinti meno pasaulį. Tai leidžia jam lavinti savo pojūčius, jausmus, skonį, kūrybiškumą, įgyti pasitikėjimo savo jėgomis, lengviau orientuotis daiktų – formų pasaulyje.“ Kiekvienas žmogus – tai asmenybė su savo pasaulio samprata, filosofija ir savitomis išraiškos formomis.

Technologijos – puikus užsiėmimas norintiems kūrybiškai praleisti laiką, lavinti fantaziją, išmokti ir išbandyti įvairiausių technikų, o svarbiausia sukurti originalius kūrinius.
Molis – tai terapijos priemonė, kuri sugeria neigiamas emocijas, o lipdymas procesas – minkyti, lipdyti, gadinti ir vėl iš naujo gaminti – moko kantrybės. Vaikai susipažįsta su modelino, plastilino ir molio plastinėmis savybėmis, mokosi išploti, kočioti, pjauti, rašyti jame.

Floristika – tai gėlių menas. Užsiėmimų metu išmoksime floristikos paslapčių, įvairių darbo su floristinėmis medžiagomis technikų, prikelti naujam gyvenimui pasenusius ar jau pabodusius daiktus, bandysite improvizuoti, ieškoti sprendimo, kaip įgytas žinias smagiai ir tikslingai panaudoti savo kūryboje. Vaikai čia turi galimybę ne tik lavinti savo meninius įgūdžius, kūrybingumą, estetinius jausmus, bet ir turiningai praleisti laisvalaikį. Tai puiki asmenybės ugdymo galimybė.

Į keramikos ir floristikos – meno iš augalų pamokėles kviečiame prisijungti visus, ką tik pirmus kūrybinius žingsnius žengiančius darželinukus, taip pat kuo daugiau išmokti norintį jaunimą. Čia rasite draugų, pasisemsite naujų idėjų, praskaidrinsite tamsius rudens bei žiemos vakarus bendraminčių būryje, kiekvienas atskleisite savo sugebėjimus ir įsisuksite į kūrybos ir meno pasaulį.

Kūrybinių dirbtuvių mokytoja Alina Lukšėnienė